Zalety szkoleń online z zakresu ODO i IOD

Szybki rozwój technologii oraz niska świadomość zagrożeń ma wpływ na wysokie ryzyko „wycieku” danych, co skutkuje utratą danych poufnych, dobrego wizerunku firmy czy karami finansowymi. Badanie przyczyn wielu naruszeń ochronnych danych osobowych wykazało, że najczęstszą przyczyną jest nieumyślne „łamanie” zasad bezpieczeństwa danych przez pracowników czy współpracowników firmy. Konsekwencją powyższego jest pojawiający się trend związany z rozwojem zabezpieczeń technicznych oraz organizacyjnych w firmach.

Wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy platformę szkoleniową online, która wesprze Administratorów danych w przeprowadzeniu szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych.

Celem szkolenia jest podniesienie świadomości pracowników w zakresie ochrony danych oraz  zwiększenie bezpieczeństwa danych osobowych w miejscu pracy. Szkolenie online może być wykonane przez pracowników w dowolnym miejscu i czasie. Forma szkolenia online pozwala w przystępny sposób przyswoić przedstawiane informacje. Każde e-szkolenie zakończone  jest  testem sprawdzającym zdobytą wiedzę oraz zaświadczeniem o pozytywnym ukończeniu szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły: ochronatwoichdanych.pl/e-szkolenia

Podobne wpisy

Menu

Sprawdź czy Twoja firma powinna mieć wdrożony System ochrony danych osobowych.

Odpowiedź na kilka krótkich pytań, dowiesz się czy musisz spełnić wymagania wynikające z zapisów Ustawy o ochronie danych osobowych.