Zalety szkoleń online z zakresu ODO i IOD

Bezpieczeństwo informacjiIOD

Szybki rozwój technologii oraz niska świadomość zagrożeń ma wpływ na wysokie ryzyko „wycieku” danych, co skutkuje utratą danych poufnych, dobrego wizerunku firmy czy karami finansowymi. Badanie przyczyn wielu naruszeń ochronnych danych osobowych wykazało, że najczęstszą przyczyną jest nieumyślne „łamanie” zasad bezpieczeństwa danych przez pracowników czy współpracowników firmy. Konsekwencją powyższego jest pojawiający się trend związany z rozwojem zabezpieczeń technicznych oraz organizacyjnych w firmach.

Wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy platformę szkoleniową online, która wesprze Administratorów danych w przeprowadzeniu szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych.

Celem szkolenia jest podniesienie świadomości pracowników w zakresie ochrony danych oraz  zwiększenie bezpieczeństwa danych osobowych w miejscu pracy. Szkolenie online może być wykonane przez pracowników w dowolnym miejscu i czasie. Forma szkolenia online pozwala w przystępny sposób przyswoić przedstawiane informacje. Każde e-szkolenie zakończone  jest  testem sprawdzającym zdobytą wiedzę oraz zaświadczeniem o pozytywnym ukończeniu szkolenia.

Szkolenia z ochrony danych osobowych

Sprawdź jakie szkolenia mamy w ofercie

Oceń artykuł
Poprzedni wpis
Pomiar temperatury w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się COVID-19
Następny wpis
# Jak chronić prywatność dzieci w Internecie? Lekcja od T-Mobile

Zrób krok naprzód.
Zapytaj o współpracę